2019 da En İyi 10 Yeni Bitrix24 Özelliği

Athena Bilişim Çözümleri tarafından sunulmakta olan Bitrix24 hizmetleri kapsamında; 2019 yılında Bitrix24 ürünlerine eklenilen iş organizasyonu iyileştirecek yeni özellikleriyle, kullanıcılarına üretkenlik ve iş kalitesi açısından önemli katkılar sunuyor.
Bu kabiliyetleri ve iş süreçlerine sunacağı katkıları sizler için özetledik. Detaylı bilgi ve ürün tanıtımları için info@athenabilisim.com adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.

1.Görev Otomasyonu

Bitrix24' ün gelişmiş görev otomasyon hizmeti; oluşturulan görevlerin atanması, takibi, değişikliği, alt görev ve proje takibi, görev üzerinden canlı sohbet başlatma, görev derecelendirmesi ve raporlama sistemleri ile fonksiyonelite olarak geniş bir yelpaze sunmaktadır.
Otomatik bildirimler alıp gönderme, hızlı ve kolay teslim süresi takibi ile birlikte proje modifikasyonlarından ve değişikliklerden haberdar olma da kolaylaştırılıyor.
Süresi geçmek üzere özelliğiyle çalışma arkadaşlarınızın zamanında uyarılması ve daha birçok görev yönetimi imkanını da sunuyor.


2.Bitrix24 E-posta

Bitrix24 E-Posta entegrasyonu ile bir hesabınıza birden çok adres bağlayabilir, çoklu ve ortak hesaplarla çalışılarak toplu takip yapabilirsiniz.
Bitrix24 bir e-posta üzerinden potansiyel müşteri kayıtları oluşturabilir, tüm CRM faaliyetlerinizi sürdürebilir ve doğrudan e-postayı göreve dönüştürebilirsiniz.


3.Mind Map

Profesyonel hedef planlayıcınızla yapılan bu entegrasyon, hedef görünürlüğünü artırarak hedef tarihlere bağlı kalmanıza yardım oluyor.
Görevler kolayca atanabiliyor, sorumlu kişiler ekleyebilyor ve proje süreci uçtan uca denetleyebiliyor.
Bitrix24 hesabınıza erişebildiğiniz sürece Mind Map'e de her yerden erişebilirsiniz.


4.CRM Belge Oluşturucu

Hizmet anlaşmalarını, sözleşmeleri, satın alma emirlerini, siparişleri, gizlilik sözleşmelerini, sevk bildirileri, irsaliyeleri ve daha nicesini CRM içindeki tek bir belge oluşturucudan yönetebilirsiniz.
Yeni Bitrix24 CRM, belge oluşturucuyla 100 adede kadar ücretsiz belge oluşturmanıza izin verirken uygulamanın ticari verisyonlarında belge sayısı sınırsızdır.


5.Yeni İletişim Merkezi

E-postalarınıza, telefonunuza, web sitesi widget'larına, web sitesi formlarına, geri arama ve açık kanallara ulaşmak Athena Bitrix24 çözümünün sunduğu yeni iletişim merkezi ile daha kolay.
Yeni iletişim merkezi tüm iletişim kanallarını tek çatı altında topluyor. Bir kişiyi ya da potansiyel müşteriyi arayarak zamanınızı yitirmiyorsunuz. Yeni potansiyel müşterileriniz iletişim merkezinize otomatikman ekleniyor.
Bunun ötesinde, kullanıcılar Facebook Lead Ads özelliği ile çok daha hızlı aksiyon alabilmektedir.


6.Bitrix24.Store

Bitrix24.Store ile kendi çevrimiçi mağazanızı çok kısa sürede oluşturabiliyorsunuz.
Basit bir kullanıcı arayüzü, kolay kullanım ve uyarlanabilirlik, Bitrix24.Store' un en önemli özelliklerinden.


7.Harcama takibi

Harcama takibi, verimli maliyet yönetiminde ve çalışanlarınızın yaptığı harcamayı denetlemede oldukça yararlıdır.
Aynı zamanda harcamaların kaydedilmesine, mali kayıt oluşturmaya ve onay hiyerarşisinden geçmesine imkan sağlıyor.
Birden çok kullanıcı harcama kaydı oluşturabilir ve yönetici da bunların tümünü kolaylıkla takip edebiliyorsunuz.


8.Mobil Görevler

Bitrix24 akıllı telefonunuzla görevlere erişmeye izin veriyor.
Öncelik puanlama, görev durumu, teslim tarihleri, hedefler ve değerlendirme gibi birçok yararlı kontrol noktasına da Mobil Görevler özelliğiyle erişebiliyorsunuz.
Ayrıca yine mobil arayüzlerden rol atayabilir, görevlerinizi paylaşabilirsiniz.


9.Bitrix24 Sayfalarını ve Panelleri Yazdırma

Gantt tablolarını, haritaları ve CRM raporları artık ekranın en altındaki Print seçeneğiyle yazdırılabilir.
Bitrix24 sayfaları, panelleri, potansiyel müşteri, sözleşme, görevler, projeler, faturalar vb. tüm faaliyetlerde yazdırılabilir durumdadır.


10. Randevu Planlama ve Kaynak Ayırma

Bitrix24 CRM, ücretsiz randevu planlama ve kaynak ayırma seçeneğini etkinleştirdi.
Bu özellik, en çok da birden fazla kullanıcılı hizmet tabanlı işletmeler için önem taşıyor. Böylece her bir çalışanınızın güncel ve gerçek zamanlı planlayıcısına ulaşabiliyor, randevuları istediğiniz gibi ayarlıyor ya da değiştirebiliyorsunuz.


Kaynak ayırma sistemi, hem kendinizin hem de başkalarının zamanına ve kaynaklarına saygı göstermenizi sağlıyor. Artık bir kaynağın tam olarak ne zaman boşa çıktığını bilebiliyor ve önceden rezerve edebiliyorsunuz

Yorum (0)

Haberler

Athena yeniliklerinden haberder olmak için email adresinizi listemize ekleyin.

Success! You've been added to our email list.
iletişim Bilgileri
  • Adres: Athena Bilişim Çözümleri A.Ş. Kozyatağı Mah. Hüseyin Çelik Sok. Nail Ergin İş Merkezi No:7 D:9 Kadıköy / İstanbul

  • Telefon: +90 (216) 706 58 00

  • Haritada göster: Harita