Athena SmartTrex ile tüm depo süreçlerinizi tek uygulama üzerinden takip edebilirsiniz.
Oracle eBusiness Suite ERP modülleri (Üretim, Envanter, Satınalma, İnsan Kaynakları) ve harici depo yönetim uygulamalarına hazır servis mimarisi ile entegre, tüm endüstriyel el terminalleri ile uyumlu SmartTrex ile, depo ve malzeme yönetim süreçlerinizi daha hızlı ve yüksek performanslı olarak yürütülebilirsiniz.
  • Üretim ve İş Emri Malzeme Hareketleri
  • Sevkiyat Yönetimi ve Onay Süreçleri
  • Sevk Onay Vardiyaları
  • Depo Teslimalma İşlemleri
  • Depo Çıkış İşlemleri
  • Depolararası Malzeme Hareketleri
  • Müşteriye Sevk İşlemleri
  • Konsinye Depo Malzeme Yönetimi
  • Depo Uygulamaları Entegrasyonları
  • Özel Kullanıcı Yönetimi Altyapısı

Athena SmartTrex

Mobile depo yönetimi uygulaması; depoya gelen ürün kabulünden sevkiyatına kadar geçen sürecin dış süreçler de dahil yönetilmesini sağlayan sistemdir. Depo yönetim sistemi barkod gibi iletişim teknolojilerini kullanarak verimi azami seviyeye çıkarmaktadır.

Üretim ve İş Emri Malzeme Hareketleri

SmartTrex ile iş emirleri oluşturabilirsiniz. Hazırda bulunan algoritmalar ile çalışanların yönlendirildiği gibi iş kurallarınıza uygun yeni kurallar da ekleyebilirsiniz. Oluşturduğunuz iş emirleri ile mevcut ERP entegrasyonu sayesinde iş emrine çıkış hareketleri eksiksiz ve hatasız bir şekilde otomatik olarak oluşturulur.

Sevkiyat Yönetimi ve Onay

Esnek yapısı sayesinde şirketinizin mevcut onay süreçlerini rahatlıkla ekleyerek yanlış işlemlerden doğan işgücü kaybını minimuma indirebilirsiniz.

Sevk Onay Vardiyaları

SmartTrex uygulamasında hazır bulunan sevk onay vardiya yetkilendirmesi ile farklı vardiyalarda onay akışlarını farklılaştırabilirsiniz. Oluşturduğunuz yetkilendirme ile farklı vardiya yetkileri oluşturabilirsiniz.

SmartTrex satın alma stok girişi ile başlayıp, üretime stok çıkışı, üretim sonrası depoya girişi, depolar arası sevkiyat, müşteriye sevkiyat işlemlerini hatasız gerçekleştirebilmektedir. SmartTrex'in hazır servis mimarisi ile tüm stok hareketleri varsa kullanılan ERP'ye anında eksiksiz olarak aktarılmaktadır. SmartTrex üzerinde hazır bulunan algoritmalar ile depo sorumlularını yönlendirerek yanlış işlemlerden kaynaklanan malzeme hareketi kayıtlarını minimuma indirmektedir.


SmartTrex ile Yapabilecek İşlem Örnekleri

Depo Teslimalma İşlemleri

Hazır ERP entegrasyonu sayesinde bekleyen depo teslimalma hareketlerini anlık olarak SmartTrex uygulaması ile tamamlayabilirsiniz. Ek veri girişine gereksinim duymadan, uygulama üzerinde yapılan teslimalma hareketleri anında ERP üzerinde işlemler yansıyacaktır. Hazır algoritmaları sayesinde teslimalmada doğabilecek sorunları engelleyebilirsiniz.


Depo Çıkış İşlemleri

Esnek yapısı sayesinde tanımlayabileceğiniz iş kuralları ile yanlış malzeme hareketlerinin önüne geçebilirsiniz.


Depolararası Malzeme Hareketleri

Dahili veya harici depolar arasındaki stok hareketlerini SmartTrex ile yönetebilirsiniz. Hazır servis mimarisi ile harici depolarınızdaki malzeme hareketleri uygulamaya anlık olarak yansıyarak malzeme hareketlerinizi yönetebilirsiniz.


Müşteriye Sevk İşlemleri

Depolardan yapılacak müşteriye sevk hareketlerini sipariş kayıtları ile eşleyerek otomasyon sağlanabilir.


Konsinye Depo Malzeme Yönetimi

Konsinye depo süreçlerinizi rahatlıkla SmartTrex mobil depo yönetimi uygulaması ile yönetebilirsiniz


Özel Kullanıcı Yönetimi Altyapısı

SmartTrex ' in hazır kullanıcı yönetimi yapısı ve modüler yapısı ile kullanıcı yetkilendirmelerini mevcut yapınızı uygun hale getirebilirsiniz.