AthenaSmartAdvance

Athena SmartAdvance ile avans süreçlerinizi, rol bazlı yetkilendirmelere sahip mobil uyumlu Self-Servi arayüzler araclığıyla, Oracle eBusiness Suite ERP Modülleri (Mali İşler, İnsan Kaynakları, Kullanıcı Yönetimi) ile entegre, hızlı, etkin ve denetlenebilir bir altyapı ile sürdürebilirsiniz.
ATHENA SmartAdvance uygulaması ile çalışanların avans girişlerini tek bir uygulamadan uçtan uca yöneterek zamandan tasarruf edin. Her adımda izlenebilir, raporlanabilir yapısı ile ATHENA SmartAdvance avans yönetimi konusunda büyük faydalar sağlayacaktır. SmartAdvance uygulamasının bazı faydaları şunlardır;

Kullanıcı Dostu Arayüzler

ATHENA SmartAdvance uygulaması kullanıcı dostu arayüzlere sahiptir. Kullanıcılara ayrıca eğitim verme ihtiyacı doğmadan ilk günden avans girişlerini yaparak kolayca takip edebilirler.

Yetkilendirme

ATHENA SmartAdvance uygulaması, standartta bazen yetkilendirme altyapısı ile gelir. ATHENA SmartAdvance uygulamasında maliyet merkezi veya organizasyon bazında avans girişi veya onayı yetkilerini düzenleyebildiğiniz gibi şirketinize ait süreçleri kolayca uygulayabilirsiniz.

Kolay ekleme

Avansa ait belge, resim, doküman vb. dosyalarınızı kolayca yükleyebilirsiniz. Avans girişi sırasında yüklenen ekler onay sürecinde görüntülenebilecektir.

Onay ve Avans Giriş Vekalet Yönetimi

ATHENA SmartAdvance uygulaması standartta esnek bir yapıda kurgulanmaktadır. Kurumların yapısına göre onay devirleri ve/veya avans giriş yetki devirleri yapılabilmektedir.

Kolay Raporlama ve Takip

ATHENA SmartAdvance uygulamasında ister detay ister genel kontrol için raporlar bulunmaktadır.Girilen avanslar her adımda takip edilebilir.