Güncel Mevzuta Uygun Athena e-İrsaliye Çözümü

Athena' dan Güncel Mevzuta Uygun, Entegre e-İrsaliye Çözümü...

Athena tarafından sunulmakta olan e-Devlet Hizmetleri kapsamında; e-İrsaliye entegrasyon çözümü önemli katkıları beraberinde getirmektedir. e-İrsaliye ile sevk irsaliyelerinizi artık dijital ortamda çok daha hızlı, mevcut ERP sistemlerinizle entegre ve güvenli bir altyapı ile yönetebilmektesiniz.

Gelir İdaresi Başkanlığı (GİB) tarafından yayınlanan VUK Genel tebliğleri uyarınca, 01.07.2019 tarihi itibari ile geçiş zorunluluğu bulunan e-İrsaliye uygulamları, iş kalitenizi arttırırken aynı zamanda yasal mevzuatlara uygun olarak süreçlerinizin yürütülmesini sağlamaktadır.

Athena Bilişim Çözümleri, GIB tarafından belirlenen tüm standartlara uygun olarak hazırlanmış ve Oracle ERP sistemleri ile tam entegre çalışmakta olan e-İrsaliye çözümü ile irsaliye bilgilerinizi ERP sisteminizden, özel entegratör ile hızlı bir şekilde GIB üzerinden alıcıya gönderilir. Alıcı tarafından aynı şekilde GIB üzerinden gönderilen cevap ERP sisteminize işlenir. İşlem bu kadar kısa ve basittir...

Taraflar arasında güvenli bir şekilde verilerin aktarılmasını sağlayan Athena Bilişim e-İrsaliye çözümü ile avantajlarınızı özetleyecek olursak;

Hızlı Entegrasyon Süreci

Mevcut ERP uygulamanıza ve iş süreçlerine, Athena tarafından e-İrsaliye çözümü kolaylıkla entegre edilir.

İş Gücü Tasarrufu

Harici bir işlem ve takip gerektirmeyen sistemsel çözüm ile irsaliyeleriniz otomatik olarak oluşur, GİB üzerinden gönderilir.

Maliyet Avantajı

Kargo, kağıt, basım ve arşiv maliyetleriniz sona erer. Kağıt israfının ortadan kaldırılması ile çevre dostu bir yapı sergiler.

Güvenilir Veri Akışı

Kayıtlarınızın dijital ortamda tutulması ile, hem veri kaybı, gönderi takipsizliği gibi olumsuz etkiler ortadan kalkar hem de erişim yetkilerine istinaden rol bazlı takip sağlanır.

Takip Kolaylığı

İrsaliyenin fiziksel olarak aranması takipsel anlamda çok etkili bir çözüm değildir. Ancak bilgilerin dijital ortamda tutulması ile ilgili filtreleme ile istediğiniz irsaliyeye tek bir tuşla erişebilme imkanı sunulur.

GIB Tebliğlerine Uygunluk

e-İrsaliye mükellefi olmanız ile zorunluluğu bulunan geçiş süreci ve sonrasında sizlerin, güvenilir bilgi akışı, yasal mevzuatlara uygun olarak tasarlanan ve değişen mevzuata göre güncellenebilir yapısı ile, iş süreçlerinizin güvenilir olarak yürütülmesi sağlanır

Athena Bilişim Çözümleri'nin geniş yönetim, teknik ve fonksiyonel kadrosu ile uzun araştırma ve geliştirme çalışmaları ile hazırlanan e-İrsaliye Projesi günümüzde , mevzuata ve tüm sektörlere uygun olarak tasarlanmış ve kullanıma sunulmuştur.

e-İrsaliye sistemleri ve entegrasyonlarının iş süreçlerine sunduğu katkıları özetledik. Detaylı bilgi ve ürün tanıtımları içininfo@athenabilisim.com adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Yorum (0)

Haberler

Athena yeniliklerinden haberder olmak için email adresinizi listemize ekleyin.

Success! You've been added to our email list.
iletişim Bilgileri
  • Adres: Athena Bilişim Çözümleri A.Ş. Kozyatağı Mah. Hüseyin Çelik Sok. Nail Ergin İş Merkezi No:7 D:9 Kadıköy / İstanbul

  • Telefon: +90 (216) 706 58 00

  • Haritada göster: Harita