Athena Bilişim Çözümleri Oracle Danışmanlık İş Zekası Veritabanı Yönetimi Oracle Cloud Atlassian Çözümleri Oracle E-Business Suite eFatura & eDefter B2B Portal Uygulamaları Mobil Çözümler

Athena Hakkında

Athena Bilişim Çözümleri, 2006 yılından bu yana kurumsal iş çözümleri ve bilgi teknolojileri konularında danışmanlık hizmetleri sağlamaktadır.

Athena Bilişim Çözümleri, Oracle ve Atlassian başta olmak üzere iş ortaklığını sürdürdüğü önde gelen yazılım firmaları ve çözümlerinde; tüm implementasyon, danışmanlık, bakım & destek ve uygulama geliştirme alanlarında derin mühendislik bilgi birikimi ve uzman danışman kadrosu ile müşterilerine değer yaratan, yenilikçi, yüksek teknoloji çözümler sunar.

Athena Bilişim Çözümleri, Oracle ERP, Oracle bulut bilişim çözümleri, Atlassian çözümleri, eDevlet çözümleri, .NET, Java, Mobil Uygulama Geliştirme, IT ve Network yönetim çözümleri ve kurum içi işbirliği araçları alanlarında uçtan uca çözümler sunmaktadır.


Sektörel Tecrübelerimiz

Athena, iş uygulamalarındaki 10 yılı aşkın deneyimiyle, farklı sektörlere uygun kapsamlı çözümleri, kadroları ve yetkinlikleriyle, sektör odaklı olduğu kadar ve sektöre yön veren bir kimliktedir. Proje yatırımlarınız boyunca yalnızca ürünsel değil sektörel anlamdaki derin bilgi ve tecrübemizle stratejik danışmanlık ve yönetim hizmetleri sunar, sizleri en iyi iş tecrübeleriyle buluştururuz.

Enerji

Finans Sigorta

Sağlık

Tekstil

Otomotiv

Profesyonel Hizmetler

Telekom

Tüketici Ürünleri


Athena Tarihçe